Gulášové koření 100g

Klasika všech klasik vhodná na všechny druhy masa a typy gulášů.

Alergeny: celer, hořčice

Dostupnost Skladem (>5 ks)
55 Kč 55 Kč / 100 g
Gulášové koření 100g

Typicky tmavě červená barva, celý kmín a drhnutá majoránka, česnek. Proč vymýšlet něco nového, když to "staré" je tolika mlsnými jazýčky osvědčené? Pochutnáte si s přáteli u kotlíkové varianty na chalupě, ale i s rodinou u svátečního stolu.

Balení obsahuje dle výběru 100g.

Použití: hodí se na všechny druhy masa a typy gulášů

Doporučené dávkování: 3 a půl kávových lžiček na 1 kg masa (1 kávová lžička = 5 g koření) 

Skladujte do 25 °C

Trvanlivost: 12 měsíců

 

Složení: koření (paprika sladká, kmín, majoránka, paprika pálivá, pepř černý), sůl jedlá (max. 20 %), dextróza, glukózový sirup, látky zvýrazňující chuť a vůni E 621, E 635, extrakt/y koření

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RC Avatar autora | 31.5.2023
Pravé gulášové koření, kupuji opakovaně.

TRUMF International s.r.o. se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej koření, směsí koření, kořenících přípravků a ingrediencí pro potravinářství. Koření a směsi koření pod značkou TRUMF jsou vyváženy do mnoha zemí střední, východní Evropy a Asie.

TRUMF International s.r.o. je česká společnost založená v roce 1992, která svým zaměřením navázala na šedesátiletou rodinnou tradici v masné a uzenářské výrobě. Hlavní zlom v historii společnosti nastal v roce 1995, kdy byla na trh uvedena vlastní řada koření a směsí koření pro potravinářský průmysl pod značkou TRUMF. Zákazníky společnosti jsou masokombináty, konzervárny, výrobci mléčných produktů apod.