Pálivá papriková marináda 100 g

Marináda, kterou si zamilují všichni milovníci ostrých jídel.

Alergeny: laktóza

Dostupnost Skladem (>5 ks)
62 Kč 62 Kč / 100 g
Pálivá papriková marináda 100 g

Jemně pikantní směs sladké a pálivé mleté papriky se špetkou chilli. Obsahuje paprikové floky, které dávají výslednému jídlu zajímavý vzhled, a kombinace česneku a zázvoru zvýrazní přirozenou chuť masa.

Marináda je dodávána v sypkém stavu. Doporučujeme ji připravovat následujícím způsobem: na 1 kg masa smíchat 50 g vody a 10 g oleje s kořením (dle dávkování) a nanést na maso – odležením masa s marinádou se přidaná voda vsákne do masa a to je po upečení šťavnatější a chutnější.

Balení obsahuje 100 g kořenící směsi.

Použití: směs je vhodná na všechny druhy masa nebo jako ochucující přídavek do gulášů a nejrůznějších omáček

Doporučené dávkování: 4 kávové lžičky na 1 kg masa (1 kávová lžička = 5 g koření)

Skladujte do 25°C

Trvanlivost: 12 měsíců

 

Složení: dextróza, cukr, koření (paprika pálivá, paprika sladká), sůl jedlá (max. 11 %), škrob, sušená zelenina (paprika floky), látky zvýrazňující chuť a vůni E 621, E 635, kyselina (citrónová), extrakt/y koření, laktóza

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi na marinády
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TRUMF International s.r.o. se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej koření, směsí koření, kořenících přípravků a ingrediencí pro potravinářství. Koření a směsi koření pod značkou TRUMF jsou vyváženy do mnoha zemí střední, východní Evropy a Asie.

TRUMF International s.r.o. je česká společnost založená v roce 1992, která svým zaměřením navázala na šedesátiletou rodinnou tradici v masné a uzenářské výrobě. Hlavní zlom v historii společnosti nastal v roce 1995, kdy byla na trh uvedena vlastní řada koření a směsí koření pro potravinářský průmysl pod značkou TRUMF. Zákazníky společnosti jsou masokombináty, konzervárny, výrobci mléčných produktů apod.