Marináda Gyros 100 g

Jeden z tradičních řeckých pokrmů si u nás v dnešní době můžete dát téměř na každém rohu. Zkoušeli jste ho ale někdy připravit také doma? Vůbec nic na tom není, stačí si vzít na pomoc naši Marinádu gyros a celá rodina bude chtít přidat.

Alergeny: laktóza

Dostupnost Skladem (>5 ks)
58 Kč 58 Kč / 100 g
Marináda Gyros 100 g

Detailní popis produktu

Marináda obsahuje pro gyros typické bylinky jako je tymián a oregano, je lehce pikantní a podporuje masovou chuť. Samozřejmostí je česnek a červené paprikové floky dodají Vašemu pokrmu příjemný vzhled. Vyzkoušejte nejen na vepřovou plec, ale i např. jako ozvláštnění sekané. Při použití je potřeba brát v úvahu, že směs již obsahuje dostatečné množství soli.

Marináda je dodávána v sypkém stavu. Doporučujeme ji připravovat následujícím způsobem: na 1 kg masa smíchat 50 g vody a 10 g oleje s kořením (dle dávkování) a nanést na maso – odležením masa s marinádou se přidaná voda vsákne do masa a to je po upečení šťavnatější a chutnější.

Balení obsahuje 100 g kořenící směsi.

Použití: směs koření a bylin je vhodná pro nakládání, marinování masa, pro následné grilování a pečení

Doporučené dávkování: 8 kávových lžiček na 1 kg masa (1 kávová lžička = 5 g koření)

Skladování: skladujte do 25 °C

Trvanlivost: 12 měsíců

 

Složení: sůl jedlá (max. 37 %), laktóza, sušená zelenina (česnek, paprika floky), cukr, látky zvýrazňující chuť a vůni E 621, E 635, koření (tymián, oregano), kyselina (citrónová), extrakty koření

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi na marinády
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TRUMF International s.r.o. se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej koření, směsí koření, kořenících přípravků a ingrediencí pro potravinářství. Koření a směsi koření pod značkou TRUMF jsou vyváženy do mnoha zemí střední, východní Evropy a Asie.

TRUMF International s.r.o. je česká společnost založená v roce 1992, která svým zaměřením navázala na šedesátiletou rodinnou tradici v masné a uzenářské výrobě. Hlavní zlom v historii společnosti nastal v roce 1995, kdy byla na trh uvedena vlastní řada koření a směsí koření pro potravinářský průmysl pod značkou TRUMF. Zákazníky společnosti jsou masokombináty, konzervárny, výrobci mléčných produktů apod.