Koření na hovězí hamburger 100 g

Tato směs koření je českou variantou hovězí pochoutky z Hamburku, která obsahuje navíc u nás velice oblíbenou petrželku a majoránku.

Alergeny: celer

Dostupnost Skladem (>5 ks)
55 Kč 55 Kč / 100 g
Koření na hovězí hamburger 100 g

Věděli jste, že prapůvodem tohoto pokrmu je Německé město Hamburk? V 19. století toto město proslulo kvalitním hovězím masem. To bylo většinou umleté, okořeněné a vytvarované do placiček, které se musely co nejdříve spotřebovat, proto se opékaly a byly ihned podávány. V této době se navíc velká část populace stěhovala do Ameriky, země zaslíben. Výjimku netvořili ani Němci, kteří si recept na tuto pochoutku dovezli s sebou a postupně ji rozšířili do celých Spojených států, kde si už každý přidával své "zaručené vylepšováky". Tak vznikla dnešní podoba hamburgeru, tedy mletého masa mezi 2 kusy žemle. Směs neobsahuje sůl. 

Balení obsahuje 100 g kořenící směsi.

Použití: směs je vhodná do mletých mas k přípravě hamburgeru

Doporučené dávkování: 1-2 lžičky na 1 kg masa 

Skladujte do 25 °C 

Trvanlivost: 12 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Kořenící směsi
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

TRUMF International s.r.o. se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej koření, směsí koření, kořenících přípravků a ingrediencí pro potravinářství. Koření a směsi koření pod značkou TRUMF jsou vyváženy do mnoha zemí střední, východní Evropy a Asie.

TRUMF International s.r.o. je česká společnost založená v roce 1992, která svým zaměřením navázala na šedesátiletou rodinnou tradici v masné a uzenářské výrobě. Hlavní zlom v historii společnosti nastal v roce 1995, kdy byla na trh uvedena vlastní řada koření a směsí koření pro potravinářský průmysl pod značkou TRUMF. Zákazníky společnosti jsou masokombináty, konzervárny, výrobci mléčných produktů apod.