Dřevěné grilovací pelety BUK + BUK/OLŠE/TŘEŠEŇ

Zapomeňte na průměrné grilování. S našimi dřevěnými grilovacími peletami ze 100% čistého dřeva budete mít v rukou tajnou zbraň pro grilování všech pokrmů. Bez ohledu na to, zda milujete maso, zeleninu, sýry nebo mořské plody, naše pelety vám dodají nezaměnitelné aroma a otevřou brány kulinářského ráje.

Pouze 100 % dřevo, žádná chemie, chemicky neošetřeného dřevo, bez přídavku jakýchkoli pojiv.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
1 629 Kč 54,30 Kč / 1 kg
Dřevěné grilovací pelety BUK + BUK/OLŠE/TŘEŠEŇ

Do vyprodání máme pro vás exkluzivní párování balení dřevěných grilovacích pelet BUK a balení pelet BUK, OLŠE, TŘEŠEŇ. Pouze zakoupením v tomto páru dostáváte průměrnou cenu 54 Kč/kg pelet s DPH.

Naše pelety jsou připraveny tak, aby vám sloužily nejen na grilování v peletovacích grilech, ale také na uzení, low & smoke BBQ a dokonce i pro váš oblíbený gril na dřevěné uhlí. Stačí si představit, jak se vaše zahrada promění v prostor plný vůně dřeva a požitků z dobrého jídla.

S nízkou zbytkovou vlhkostí pod 8 % a použitím kvalitního tvrdého dřeva zaručujeme dokonalé spalování. Bez jakéhokoli chemického ošetření se naše pelety vyrábějí pouze z přírodních surovin. Pelety jsou pečlivě zpracované a zformované teplem a tlakem, aby nabídly nejvyšší kvalitu a chuťový zážitek.

Objednejte si naše exkluzivní grilovací pelety ještě dnes a připravte se na okouzlující grilování! Vaše grilovací dobrodružství teprve začíná, a my jsme tady, abychom vám pomohli ho uskutečnit.

Začátek formuláře

Technické parametry:
- Hmotnost: 15 kg/pytel
- Obsah vlhkosti: < 8
- Průměr: 6 mm
- Vstupní materiál: kvalitní odkůrovaná kulatina

- Původ dřeva: Česká republika

- Použití: grily, udírny, pece na pizzu, topné systémy

 

Kolik pelet potřebujete?

Pelety Smokypellets nabízejí díky své mimořádné kvalitě potravinářsky bezpečné aroma kvalitního dřeva a dlouhé hoření:

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné pelety
Hmotnost: 30 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Máte gril nebo udírnu? Přesně pro vás vyrábíme kvalitní dřevěné pelety - bukové, z olše, třešně, jasanu i ořechu. Máme zkrátka rádi opravdovou "domácí" chuť a vůni masa i zeleniny.
Pelety Smoky Pellets jsou vhodné na grilování, pomalé uzení i low & smoke barbecue (BBQ). Není důležité, jestli vlastníte gril Weber, Broil King či Pit Boss - s našimi peletami, kořením, marinádami a dipy bude mít vaše "venkovní" kuchyně opravdovou chuť. 

 

Jsme nadšení pro grilování a pomáháme našim zákazníkům vytvořit výjimečné kulinářské prostředí. Jsme největší český výrobní podnik. Pelety jsou přírodním palivem stejně jako dřevo nebo dřevěné uhlí a jsou také bezpečnější než plyn. Při výrobě pelet lisováním se odstraní všechen vzduch obsažený v buněčné struktuře dřeva, dřevěná hmota se tak koncentruje ve vysoce kompaktní formě a vy si tak můžete vychutnat lahodnou chuť pokrmu z grilu nebo udírny. 

Naše pelety jsou vhodné na grilování, pomalé uzení i low & smoke bbq. Není důležité, jestli vlastníte grily, jakou jsou Weber, Broil King či Pit Boss s našimi peletami bude kvalitní chuť vaší kuchyně zajištěna