Chalupářská marináda bez soli 100 g

Naše chalupářská marináda v provedení bez soli. 

Alergeny: celer, hořčice, lepek, arašídy

Dostupnost Skladem (>5 ks)
65 Kč 65 Kč / 100 g
Chalupářská marináda bez soli 100 g

Pokud jste fanoušky naší chalupářské marinády a chcete si její skvělou vyváženou chuť zintenzivnit dle Vašeho vlastního přání, vytvořili jsme pro Vás tuto variantu bez obsahu soli. Tak můžete dávkovat dle libosti, aniž byste cokoliv přesolili. Doporučujeme maso rovnoměrně osolit z obou stran a pak přidávat chalupářskou marinádu dle chuti.

Marináda je dodávána v sypkém stavu. Doporučujeme ji připravovat následujícím způsobem: na 1 kg masa smíchat 50 g vody a 10 g oleje s kořením (dle dávkování) a nanést na maso – odležením masa s marinádou se přidaná voda vsákne do masa a to je po upečení šťavnatější a chutnější.

Balení obsahuje 100 g kořenící směsi.

Použití:  je vhodná pro nakládání, marinování masa, pro následné grilování a pečení

Doporučené dávkování: 4,5 kávových lžiček na 1 kg masa (1 kávová lžička = 5 g koření)

Skladujte do 25 °C

Trvanlivost: 12 měsíců

 

Složení: koření (pepř černý, kmín, paprika sladká, majoránka), sušená zelenina (česnek, paprika floky, petrželová nať), dextróza, látky zvýrazňující chuť a vůni E 621, E 635, kyselina (citrónová), škrob , extrakty koření, laktóza

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi na marinády
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TRUMF International s.r.o. se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej koření, směsí koření, kořenících přípravků a ingrediencí pro potravinářství. Koření a směsi koření pod značkou TRUMF jsou vyváženy do mnoha zemí střední, východní Evropy a Asie.

TRUMF International s.r.o. je česká společnost založená v roce 1992, která svým zaměřením navázala na šedesátiletou rodinnou tradici v masné a uzenářské výrobě. Hlavní zlom v historii společnosti nastal v roce 1995, kdy byla na trh uvedena vlastní řada koření a směsí koření pro potravinářský průmysl pod značkou TRUMF. Zákazníky společnosti jsou masokombináty, konzervárny, výrobci mléčných produktů apod.