1006 Dřevěné grilovací pelety Buk/ Švestka (15 kg)

Dřevěné grilovací pelety Buk/Švestka - díky kombinaci všestranného bukového a švestkového dřeva získáte unikátní chuťový zážitek, který překoná vaše očekávání.

  • vyrobeno ze 100% tvrdého dřeva - bez umělých příchutí, lepidel nebo pojiv
  • bez kůry- zanechá méně popela než běžné pelety
  • pelety Smokypellets přispívají k dlouhé životnosti peletového grilu
  • dobrá výhřevnost pro efektivní spalování peletových grilů všech značek
Dostupnost Skladem (>5 ks)
890 Kč 59,33 Kč / 1 kg
1006 Dřevěné grilovací pelety Buk/ Švestka (15 kg)

Bukové a švestkové dřevo přispívá vašemu grilování jedinečnou vůní a chutí. Bukové dřevo dodává intenzivní a příjemné aroma, které výborně doplňuje švestkové dřevo, které přidává subtilní ovocný nádech. Výsledkem je skvělá kombinace chutí, která zaujme vaše chuťové pohárky.

Na výrobu dřevěných grilovacích pelet jsme zpracovali kvalitní materiál, který jsme odkůrovali a následně zpracovali na štěpku.

Pelety jsou ze 100% přírodního, kvalitního bukového a švestkového dřeva, neobsahují žádné umělé přísady.

Průměr cca 6 mm.  

Balení po 15 kg. 

Naše dřevěné grilovací pelety jsou vhodné do všech peletových grilů, domácích i průmyslových udíren.

Kolik pelet potřebujete?

Kolik pelet potřebujete?

Pelety Smokypellets nabízejí díky své mimořádné kvalitě potravinářsky bezpečné aroma kvalitního dřeva a dlouhé hoření:

Doplňkové parametry

Kategorie: Whatsapp nabídka
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Máte gril nebo udírnu? Přesně pro vás vyrábíme kvalitní dřevěné pelety - bukové, z olše, třešně, jasanu i ořechu. Máme zkrátka rádi opravdovou "domácí" chuť a vůni masa i zeleniny.
Pelety Smoky Pellets jsou vhodné na grilování, pomalé uzení i low & smoke barbecue (BBQ). Není důležité, jestli vlastníte gril Weber, Broil King či Pit Boss - s našimi peletami, kořením, marinádami a dipy bude mít vaše "venkovní" kuchyně opravdovou chuť. 

 

Jsme nadšení pro grilování a pomáháme našim zákazníkům vytvořit výjimečné kulinářské prostředí. Jsme největší český výrobní podnik. Pelety jsou přírodním palivem stejně jako dřevo nebo dřevěné uhlí a jsou také bezpečnější než plyn. Při výrobě pelet lisováním se odstraní všechen vzduch obsažený v buněčné struktuře dřeva, dřevěná hmota se tak koncentruje ve vysoce kompaktní formě a vy si tak můžete vychutnat lahodnou chuť pokrmu z grilu nebo udírny. 

Naše pelety jsou vhodné na grilování, pomalé uzení i low & smoke bbq. Není důležité, jestli vlastníte grily, jakou jsou Weber, Broil King či Pit Boss s našimi peletami bude kvalitní chuť vaší kuchyně zajištěna