1004 Dřevěné grilovací pelety Buk / Olše / Třešeň (15 kg)

Dřevěné pelety Buk/Olše/Třešeň dodávájí velmi jemný a sladký chuťový profil, maso je měkké a voňavé. Výborně se hodí na drůbež, ryby i sýry. 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
890 Kč 59,33 Kč / 1 kg
1004 Dřevěné grilovací pelety Buk / Olše / Třešeň (15 kg)

Dodává velmi jemný a sladký chuťový profil, maso je měkké a voňavé. Hodí se především na drůbež, ryby a sýry. Tato volba pelet je také vhodná na světlou zvěřinu a vepřové maso. A pokud si chcete pochutnat na skvělém uzeném lososu, není lepší volba.

Na výrobu pelet jsme zpracovali kvalitní materiál, který jsme odkůrovali a následně zpracovali na štěpku (viz. foto). 

Mix pelet Buk/ Olše/ Třešeň  

100% přírodní, kvalitní dřevo, neobsahují žádné umělé přísady.

Průměr cca 6 mm.  

Naše dřevěné grilovací pelety jsou vhodné do všech peletových grilů, domácích i průmyslových udíren.

Kolik pelet potřebujete?

Pelety Smokypellets nabízejí díky své mimořádné kvalitě potravinářsky bezpečné aroma kvalitního dřeva a dlouhé hoření:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Whatsapp nabídka
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Máte gril nebo udírnu? Přesně pro vás vyrábíme kvalitní dřevěné pelety - bukové, z olše, třešně, jasanu i ořechu. Máme zkrátka rádi opravdovou "domácí" chuť a vůni masa i zeleniny.
Pelety Smoky Pellets jsou vhodné na grilování, pomalé uzení i low & smoke barbecue (BBQ). Není důležité, jestli vlastníte gril Weber, Broil King či Pit Boss - s našimi peletami, kořením, marinádami a dipy bude mít vaše "venkovní" kuchyně opravdovou chuť. 

 

Jsme nadšení pro grilování a pomáháme našim zákazníkům vytvořit výjimečné kulinářské prostředí. Jsme největší český výrobní podnik. Pelety jsou přírodním palivem stejně jako dřevo nebo dřevěné uhlí a jsou také bezpečnější než plyn. Při výrobě pelet lisováním se odstraní všechen vzduch obsažený v buněčné struktuře dřeva, dřevěná hmota se tak koncentruje ve vysoce kompaktní formě a vy si tak můžete vychutnat lahodnou chuť pokrmu z grilu nebo udírny. 

Naše pelety jsou vhodné na grilování, pomalé uzení i low & smoke bbq. Není důležité, jestli vlastníte grily, jakou jsou Weber, Broil King či Pit Boss s našimi peletami bude kvalitní chuť vaší kuchyně zajištěna