1001 Dřevěné grilovací pelety Buk (15 kg)

Dřevěné grilovací pelety Buk - nejoblíbenější dřevina k uzení a grilování. Dodává velice delikátní a nezaměnitelnou vůni. Jeho univerzální využití se prakticky hodí ke všem druhům mas. 

  • vyrobeno ze 100% tvrdého dřeva - bez umělých příchutí, lepidel nebo pojiv
  • bez kůry- zanechá méně popela než běžné pelety
  • pelety Smokypellets přispívají k dlouhé životnosti peletového grilu
  • dobrá výhřevnost pro efektivní spalování peletových grilů všech značek
Dostupnost Skladem (>5 ks)
780 Kč 52 Kč / 1 kg
1001 Dřevěné grilovací pelety Buk (15 kg)

Buk je nejoblíbenější dřevina k uzení. Dodává velice delikátní nezaměnitelnou vůni. Dřevo má totiž velkou výhřevnost a občas dává více kouře a tepla, než pro pomalé uzení potřebujete. Buk je univerzální a hodí se k uzení a grilování většiny mas a sýrů.

Na výrobu pelet jsme zpracovali kvalitní materiál, který jsme odkůrovali a následně zpracovali na štěpku (viz. foto). 

Dřevěné grilovací pelety jsou ze 100% přírodního, kvalitního bukového dřeva, neobsahují žádné umělé přísady.

Průměr cca 6 mm.  

Balení po 15 kg. 

Naše dřevěné pelety jsou vhodné do všech peletových grilů, domácích i průmyslových udíren.

Kolik pelet potřebujete?

Dřevěné grilovací pelety Smokypellets nabízejí díky své mimořádné kvalitě potravinářsky bezpečné aroma kvalitního dřeva a dlouhé hoření:

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Whatsapp nabídka
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Máte gril nebo udírnu? Přesně pro vás vyrábíme kvalitní dřevěné pelety - bukové, z olše, třešně, jasanu i ořechu. Máme zkrátka rádi opravdovou "domácí" chuť a vůni masa i zeleniny.
Pelety Smoky Pellets jsou vhodné na grilování, pomalé uzení i low & smoke barbecue (BBQ). Není důležité, jestli vlastníte gril Weber, Broil King či Pit Boss - s našimi peletami, kořením, marinádami a dipy bude mít vaše "venkovní" kuchyně opravdovou chuť. 

 

Jsme nadšení pro grilování a pomáháme našim zákazníkům vytvořit výjimečné kulinářské prostředí. Jsme největší český výrobní podnik. Pelety jsou přírodním palivem stejně jako dřevo nebo dřevěné uhlí a jsou také bezpečnější než plyn. Při výrobě pelet lisováním se odstraní všechen vzduch obsažený v buněčné struktuře dřeva, dřevěná hmota se tak koncentruje ve vysoce kompaktní formě a vy si tak můžete vychutnat lahodnou chuť pokrmu z grilu nebo udírny. 

Naše pelety jsou vhodné na grilování, pomalé uzení i low & smoke bbq. Není důležité, jestli vlastníte grily, jakou jsou Weber, Broil King či Pit Boss s našimi peletami bude kvalitní chuť vaší kuchyně zajištěna